סתימות הן חלק מהבעיות והתקלות הנפוצות ביותר בתחום האינסטלציה. סתימות לא רק שהן מעצבנות ומציקות לשגרה, הן גם יכולות להתפתח ולגרום נזק רב יותר למערכת האינסטלציה ולתעלות הניקוז בבית. לכן יש חשיבות למקצועיות האינסטלטור בראשון לציון.

פתיחת סתימות , מה עושים ?

פתיחת סתימות

פתיחת סתימות בבית הלקוח

השלב הראשון בעת סתימה, היא לנסות ולפתור זאת לבד. עם יד הלב, הניסיון שלנו הוכיח לנו שאפשר גם דרך שיחת
טלפון לסייע לכם ולכוון אתכם כחלק משירות האינסטלציה המוביל שלנו. ממש ללא צורך בקריאה לאינסטלטור. מה שנעשה, או שננסה בעזרת הפומפה הידועה לפתוח את הסתימה שמצטברת לנו הן בשירותים או בכיורי האמבטיה והמטבח. ברגע שנראה שהסתימה עמוקה מדי, נצטרך להזמין ולערב אותנו מאינסטלטור בראשון לציון.

פתיחת סתימות בראשון לציון זה קריאה נפוצה מאוד דווקא באזורנו. בגלל הבניינים המתחדשים, קיימים בניינים חדשים פחות שכבר מערכות האינסטלציה ותעלות הניקוז מתעייפות.

סתימה – מה הגורמים?

עייפות החומר בתעלות הניקוז גורם לזרימה פחות חלקה בתעלות.

הורדת חפצים ודברים שעוצרים את זרימת המים. בכיור המטבח אנחנו ממצא כל מיני מאכלים למינהם שלא היינו זהירים ונסחפו עם הזרם. באמבטיה ובשירותי נמצא שיער קיסמי אוזניים וחפצים שהילדים השליכו.

אנחנו ממליצים כל כמה חודשים לא לשכוח ולהזרים בדרכי הצנרות דרך הכיורים בבית חומרים מיוחדים המסייעים בשמירה על תעלות ניקוז חלקות ואווריריות.

שירותי פתיחת סתימות בראשון לציון שאנו מספקים כוללים גם שירותי ביובית במקרה הצורך הדורשים זאת. שירות פתיחת סתימות בראשון לציון בצורה מקצועית ומהירה, בשירות אדיב ומקצועי זה אנחנו !